Lietuvos muzikų rėmimų fondas
Lietuvos muzikų rėmimų fondas

TKL. 2013

 

2013 metų muzikai – tarptautinių konkursų laureatai ir jų pedagogai

 

PIANISTAI

PAULIUS ANDERSSON, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos 12 klasės moksleivis
XIV tarptautinis festivalis-konkursas MUSICA CLASSICA Ruzoje (Rusija),
GRAND PRIX ir prizas už geriausią rusų muzikos atlikimą
Pedagogė profesorė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ

MOTIEJUS BAZARAS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos meno doktorantas
VI tarptautinis JĀZEPA VĪTOLA pianistų konkursas Rygoje (Latvija), II vieta
Pedagogas profesorius PETRAS GENIUŠAS

UGNĖ BARYSAITĖ, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos 10 klasės moksleivė
Didysis tarptautinis pianistų konkursas Lione (Prancūzija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė LAIMA AKSAMITAUSKIENĖ

BENEDIKTAS BARTULIS, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivis
Tarptautinis Europos muzikos konkursas CITTA DI MONCALIERI Moncalieri (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė BIRUTĖ KUMPIKIENĖ

LUKAS GEDVILAS, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivis
XIII tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), GRAND PRIX
Pedagogė profesorė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ

ONUTĖ GRAŽINYTĖ, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivė
Tarptautinis PETER TOPERCZER pianistų konkursas 2013 Košice (Slovakija), I vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja INGA VYŠNIAUSKAITĖ

KONSTANCIJA KERBEDYTĖ, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos 10 klasės moksleivė
XIV tarptautinis festivalis- konkursas MUSICA CLASSICA Ruzoje (Rusija), I vieta
XIII tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), GRAND PRIX
Pedagogė profesorė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ

EMILIJA KUZINAITĖ, Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos 11 klasės moksleivė
XII tarptautinis muzikinis konkursas PAOLO BARRASSO Caramanico Terme (Italija),
GRAND PRIX atlikėjų solistų ir ansamblių kategorijose
Pedagogė mokytoja metodininkė LILIJA VASNEVSKAJA

INDRĖ LIUDVINAVIČIŪTĖ, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos II kurso studentė
Didysis tarptautinis pianistų konkursas Lione (Prancūzija), III vieta
Pedagogas docentas dr. SAULIUS GERULIS

GABIJA MAKNAVIČIŪTĖ, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos 10 klasės moksleivė
III tarptautinis ALEKSANDRO GREČANINOVO festivalis-konkursas Svetlogorske (Rusija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė ALBINA ŠIKŠNIŪTĖ

AGNĖ MILIMAVIČIŪTĖ, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė
VII tarptautinis JOHANN BAPTIST CRAMER pianistų konkursas St. Georgen Švarcvalde (Vokietija)
I vietos solo ir ansamblių kategorijose
Pedagogė mokytoja ekspertė REGINA MALINAUSKIENĖ

ELŽBIETA PILECKA, Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ koncertmeisterė ir fortepijono mokytoja
Tarptautinis atlikėjų ir kompozitorių konkursas ROMANTIZMAS: IŠTAKOS IR HORIZONTAI,
skirtas F.Šuberto atminimui Maskvoje (Rusija), III vieta
MIGLĖ PUIKYTĖ, Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė
XII tarptautinis muzikinis konkursas PAOLO BARRASSO Caramanico Terme (Italija), I vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja KRISTINA ŽILINSKIENĖ

LIUBOV SERGIJENKO, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantė,
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos mokytoja
XIII tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ

AUSTĖJA STANIUNAITYTĖ, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos II kurso studentė
Didysis tarptautinis pianistų konkursas Lione (Prancūzija), I vieta
Pedagogas docentas dr. SAULIUS GERULIS
LINA STANKEVIČIŪTĖ, Valstybinės Štutgarto aukštosios muzikos ir vaizduojamojo meno mokyklos
II kurso magistrantė
XIII tarptautinis pianistų konkursas Paryžiuje (Prancūzija), III vieta
Pedagogas profesorius NICOLAS HODGES

ROKAS VALUNTONIS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso magistrantas
XXIII TERZA EDIZIONE INTERNAZIONALE 2013 konkursas Milane (Italija), I vieta
Pedagogė profesorė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ

DOROTĖ VDOVINSKYTĖ, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos 10 klasės moksleivė
III tarptautinis SERGEJAUS RACHMANINOVO jaunųjų pianistų konkursas
Frankfurte prie Maino (Vokietija), I vieta
Pedagogas JUSTAS DVARIONAS

KAMILĖ ZAVECKAITĖ, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivė
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas KAUNAS SONORUM Kaune (Lietuva), GRAND PRIX
III tarptautinis SERGEJAUS RACHMANINOVO jaunųjų pianistų konkursas Frankfurte prie Maino (Vokietija), II vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja EGLĖ JURKEVIČIŪTĖ-NAVICKIENĖ

LINA ŽUTAUTAITĖ, Kretingos meno mokyklos 7 klasės moksleivė
IV tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas VIVA LA MUSICA Daugpilyje (Latvija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė VIRGINIJA RUZGIENĖ

 

FORTEPIJONINIAI ANSAMBLIAI

KRISTINA BUDVYTYTĖ, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto IV kurso studentė
ADELĖ DAUNORAVIČIŪTĖ, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto I kurso magistrantė
Tarptautinis pianistų ir stygininkų konkursas AMERICAN PROTÉGÉ Niujorke (JAV), I vieta
Pedagogė profesorė TATJANA ROMAŠKINA

PAULINA OBUKHOVSKAJA, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos 11 klasės moksleivė
UGNĖ STASIUKYNAITĖ, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos 11 klasės moksleivė
Tarptautinis prancūzų muzikos konkursas Rygoje (Latvija), I vieta
Pedagogės mokytoja ekspertė VITA KARUŽAITĖ, mokytoja metodininkė REDA STABINSKIENĖ

UGNĖ BARYSAITĖ, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos 10 klasės moksleivė
VIKTORAS ORESTAS VAGUSEVIČIUS, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos 10 klasės moksleivis
Didysis tarptautinis pianistų konkursas Lione (Prancūzija), I vieta
Pedagogės mokytoja metodininkė EGLĖ SADAUSKAITĖ-GERULIENĖ,
mokytoja ekspertė LAIMA AKSAMITAUSKIENĖ

ROBERTA MIKUČIONYTĖ, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos mokytoja
INA MARIJA UBAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso magistrantė
Tarptautinis atlikėjų ir kompozitorių konkursas ROMANTIZMAS: IŠTAKOS IR HORIZONTAI,
skirtas F. Šuberto atminimui Maskvoje (Rusija), I vieta
Pedagogė profesorė BIRUTĖ VAINIŪNAITĖ

AGNĖ MILIMAVIČIŪTĖ, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė
BEATA KAMILA BORAVSKA, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė
REGINA MALINAUSKIENĖ, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos mokytoja
VII tarptautinis JOHANN BAPTIST CRAMER pianistų konkursas St. Georgen Švarcvalde (Vokietija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė REGINA MALINAUSKIENĖ

 

VARGONININKAI

VAIDAS ALAUNĖ, Valstybinės Štutgarto aukštosios muzikos ir vaizduojamojo meno mokyklos III kurso magistrantas
Tarptautinis vargonininkų konkursas Vupertalyje (Vokietija), III vieta
Pedagogas profesorius JON LAUKVIK

 

SMUIKININKAI

IEVA DAUGIRDAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentė
V tarptautinis smuikininkų konkursas ŠIAURĖS SMUIKAS Jakutske (Rusija), II vieta
Pedagogas profesorius JURGIS DVARIONAS

ERIKA IEVA ERIKSONAITĖ, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos 10 klasės moksleivė
IV tarptautinis SAULIAUS SONDECKIO jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas Šiauliuose (Lietuva),
II vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė GINTVILĖ VITĖNAITĖ

AUGUSTĖ EMILIJA JANONYTĖ, Šiaulių I muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė
IV tarptautinis SAULIAUS SONDECKIO jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas Šiauliuose (Lietuva),
I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė NIJOLĖ PRASCEVIČIENĖ

 

ARFININKAI

LIUCILĖ VILIMAITĖ, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 9 klasės moksleivė
V tarptautinis muzikos konkursas CITTÀ DI FILADELFIA Filadelfijoje (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja GALINA JAKAITIENĖ

 

KAMERINIAI ANSAMBLIAI

MARIJA BEREZINA (smuikas), Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos 12 klasės moksleivė
LIUCINA VLASENKO (akordeonas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos III kurso studentė
Tarptautinis konkursas CITTÀ DI LANCIANO Lanciano (Italija), I vieta
Pedagogės mokytojos ekspertės ELENA BEREZINA, DAIVA VASILIAUSKIENĖ

Styginių kvartetas ADORA
SIMAS TANKEVIČIUS (I smuikas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso magistrantas,
Lietuvos kamerinio orkestro artistas
AISTĖ BIRVYDAITĖ (II smuikas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentė
JURGIS JUOZAPAITIS (altas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos meno doktorantas,
Lietuvos kamerinio orkestro artistas
IGNĖ PIKALAVIČIŪTĖ (violončelė), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso magistrantė,
Kauno valstybinio muzikinio teatro artistė
I tarptautinis ARVĪDA NORĪŠA Baltijos šalių styginių kvartetų festivalis-konkursas Rygoje (Latvija), nugalėtojas
Pedagogas profesorius AUGUSTINAS VASILIAUSKAS

GABRIELĖ ŠIUPŠINSKAITĖ (fleita), Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė
JUSTAS LUKOŠIŪNAS (akordeonas), Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos 7 klasės moksleivis
EMILIJA MIKALAUSKAITĖ (fortepijonas), Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė
Tarptautinis akordeonininkų konkursas VILNIUS 2013 Vilniuje (Lietuva), I vieta
Pedagogai mokytojai metodininkai VIRGINIJUS SKUDAS, TOMAS VAIŠĖ, MINTARĖ KANOPKAITĖ

EDUARDAS BOGDANOVAS (smuikas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso magistrantas
KĘSTUTIS PAVALKIS (fortepijonas), Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos koncertmeisteris
XIII tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), III vieta
Pedagogė profesorė AUDRONĖ PŠIBILSKIENĖ

LORA MARIJA KMIELIAUSKAITĖ (smuikas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos III kurso studentė
GIEDRIUS NAKAS (fortepijonas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos IV kurso studentas
XIII tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), II vieta
Pedagogas profesorius JULIUS ANDREJEVAS

VIKTORIJA ŽILINSKAITĖ (dainininkė), Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė
EMILIJA KUZINAITĖ (fortepijonas), Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos 11 klasės moksleivė
XII tarptautinis muzikinis konkursas PAOLO BARRASSO Caramanico Terme (Italija), GRAND PRIX
Pedagogės vyresnioji mokytoja GIEDRĖ VIRBICKIENĖ, mokytoja metodininkė LILIJA VASNEVSKAJA

ROBERTAS ŠIDIŠKIS (fagotas), Lietuvos valstybinio simfoninio ir
Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestrų artistas
UGNIUS DIČIŪNAS (obojus), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantas
UGNĖ PEIŠTARAITĖ (fortepijonas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantė
V tarptautinis kamerinės muzikos atlikimo konkursas GIOVANI MUSICISTI Trevise (Italija), GRAND PRIX
Pedagogė profesorė AUDRONĖ PŠIBILSKIENĖ

Kauno fortepijoninis trio
INDRĖ ČEPINSKIENĖ (smuikas), Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokytoja
ASTA KRIŠTAPONIENĖ (violončelė), Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokytoja
LINA KRĖPŠTAITĖ (fortepijonas), Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos koncertmeisterė
XIII tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta

Fortepijoninis trio FortVio
INGRIDA RUPAITĖ-PETRIKIENĖ (smuikas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos asistentė,
Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų gimnazijos mokytoja
POVILAS JACUNSKAS (violončelė), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorius
INDRĖ BAIKŠTYTĖ (fortepijonas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorė,
Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų gimnazijos mokytoja
Tarptautinis muzikos pedagogų konkursas Varšuvoje (Lenkija), GRAND PRIX

VITALIJUS DOBROVOLSKIS (akordeonas), Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos 8 klasės moksleivis
EMILIJA ŠUKYTĖ (fortepijonas), Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė
Tarptautinis akordeonininkų konkursas VILNIUS 2013 Vilniuje (Lietuva), I vieta
Pedagogai mokytojai ekspertai ROBERTAS UŽGALIS, VAIVA PURLYTĖ

 

OBOJININKAI

RYTĖ BRAZAUSKAITĖ, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos 12 klasės moksleivė
XV tarptautinis EDUARDO MEDNIO konkursas JAUNAIS MŪZIĶIS 2013 Rūjenoje (Latvija), I vieta
Pedagogas mokytojas ekspertas VYTAUTAS MASTEIKA

 

TRIMITININKAI

LINAS RUPŠLAUKIS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos IV kurso studentas
XXIV tarptautinis trimitininkų konkursas TRUMPET TALENTS TALLINN 2013 Taline (Estija), III vieta
Pedagogas docentas ADOMAS KONTAUTAS

KRISTIJONAS SAKALAUSKAS, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivis
XXIV tarptautinis trimitininkų konkursas TRUMPET TALENTS TALLINN 2013 Taline (Estija), I vieta
Pedagogas vyresnysis mokytojas ARETAS BARANAUSKAS

 

KLARNETININKAI

STASYS MAKŠTUTIS, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos 10 klasės moksleivis
XV tarptautinis EDUARDO MEDNIO konkursas JAUNAIS MŪZIĶIS 2013 Rūjenoje (Latvija), GRAND PRIX
Pedagogas mokytojas ekspertas VITALIUS ŽEMAITIS

 

KANKLININKAI

ASTA JONKUTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso magistrantė
Tarptautinis daugiastygių liaudies instrumentų konkursas-festivalis Pskove (Rusija), III vieta
Pedagogė docentė AUŠRELĖ JUŠKEVIČIENĖ

LINA ŽILINSKAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentė
Tarptautinis daugiastygių liaudies instrumentų konkursas-festivalis Pskove (Rusija), II vieta
Pedagogė profesorė LINA NAIKELIENĖ

 

TROMBONININKAI

IGNAS FILONOVAS, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos 12 klasės moksleivis
VIII tarptautinis KARLO IZARTO konkursas JAUNAIS VIRTUOZS Rygoje (Latvija), II vieta
Pedagogas vyresnysis mokytojas MARIUS BALČYTIS

 

BIRBYNININKAI

Birbynininkų trio
GEDVYDAS PUŠKORIUS, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto I kurso magistrantas
IRMANTAS MIKALONIS, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto I kurso magistrantas
ROKAS ALEKSANDRAVIČIUS, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto IV kurso studentas
VIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų festivalis-konkursas MUZITE Sozopole (Bulgarija), I vieta
Pedagogas profesorius VYTAUTAS TETENSKAS

 

AKORDEONININKAI

AUSTĖJA ADOMAITYTĖ, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 11 klasės moksleivė
VI tarptautinis bajanistų-akordeonininkų konkursas VIZERUNKI PRIKARPATTJA Drogobiče (Ukraina), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

SALVIJUS AUKŠTUOLIS, Zarasų meno mokyklos 7 klasės moksleivis
XI tarptautinis akordeonininkų konkursas NAUJENE 2013 Daugpilyje (Latvija), GRAND PRIX
Pedagogė vyresnioji mokytoja ALBINA PUČKIENĖ

EGLĖ BARTKEVIČIŪTĖ, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 11 klasės moksleivė
Tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTÀ DI LANCIANO Lanciano (Italija), I vieta
Tarptautinis akordeonininkų konkursas ZJAZD AKORDEONISTÓV Tezeve (Lenkija), I vieta
VI tarptautinis bajanistų-akordeonininkų konkursas VIZERUNKI PRIKARPATTJA Drogobiče (Ukraina), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

KAZIMIERAS BUŠKUS, Kauno I muzikos mokyklos 10 klasės moksleivis
VII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas Pineto (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė EDITA VERŽBAVIČIENĖ

EMILIS ČEPULIS, Kauno „Vyturio“ katalikiškos vidurinės mokyklos Muzikos skyriaus 6 klasės moksleivis
VII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas Pineto (Italija), I vieta
Pedagogas mokytojas AUGUSTINAS RAKAUSKAS

KRISTINA DABRAVOLSKAITĖ, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos II kurso studentė
VII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas Pineto (Italija), I vieta
Pedagogas asistentas GINTARAS MAMENIŠKIS

VYTENIS DANIELIUS, Kauno I muzikos mokyklos 11 klasės moksleivis
VII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas Pineto (Italija), GRAND PRIX
Pedagogė mokytoja metodininkė EDITA VERŽBAVIČIENĖ

AGNĖ DAUČIANSKAITĖ, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos II kurso studentė
VII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas Pineto (Italija), I vieta
Pedagogas profesorius KAZYS STONKUS

AUDRIUS DAUČIANSKAS, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos 12 klasės moksleivis
VII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas Pineto (Italija), I vieta solistų
kategorijoje ir GRAND PRIX kamerinių ansamblių kategorijoje
Pedagogė mokytoja ekspertė GRAŽINA LUKOŠIENĖ

LUKAS KATINAS, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos III kurso studentas
Tarptautinis akordeonininkų konkursas OSTRAVA 2013 Ostravoje (Čekija), II vieta
Pedagogas profesorius KAZYS STONKUS

ISLANDA KAUŠIŪTĖ, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos 11 klasės moksleivė
VII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas Pineto (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė GRAŽINA LUKOŠIENĖ

GYTIS KAUŠIUS, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos 10 klasės moksleivis
VIII tarptautinis VALERIJAUS HODUKINO jaunųjų akordeonininkų konkursas DAUGAVPILS 2013
Daugpilyje (Latvija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė LIUDMILA ŠLEKONYTĖ

MANTAS LUKAUSKAS, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 9 klasės moksleivis
XXXI tarptautinis festivalis-konkursas PÄRNU AKORDIONIMUUSIKA Piarnu (Estija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

TAUTVYDAS MALŪKAS, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 12 klasės moksleivis
XXXI tarptautinis festivalis-konkursas PÄRNU AKORDIONIMUUSIKA Piarnu (Estija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

AUGUSTINAS RAKAUSKAS, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos III kurso studentas
VII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas Pineto (Italija), GRAND PRIX
XVI tarptautinis akordeonininkų konkursas JEUNES TALENTS Montrond-les-Bainse (Prancūzija), I vieta
Pasaulinis akordeonininkų čempionatas PASAULIO TAURĖ 2013 Viktorijoje (Kanada), VI vieta
Pedagogas profesorius KAZYS STONKUS

LAIMONAS SALIJUS, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos IV kurso studentas
Tarptautinis akordeonininkų konkursas AKKORDEON-WETTBEWERB 2013 Vienoje (Austrija), I vieta
I tarptautinis atlikėjų konkursas-festivalis AKORDEONO REGATA Taline (Estija), III vieta
Pedagogas profesorius KAZYS STONKUS

JONAS STONKUS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentas
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE Val Tidone (Italija), III vieta
Pedagogas docentas RAIMONDAS SVIACKEVIČIUS

DAUMANTAS STUNDŽIA, Pabradės meno mokyklos 10 klasės moksleivis
Tarptautinis akordeonininkų konkursas VILNIUS 2013 Vilniuje (Lietuva), I vieta
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE Val Tidone (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė ŽANA GUMENAJA

RAIMONDS UNGURS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentas
Tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTÀ DI LANCIANO Lanciano (Italija), I vieta
Pedagogas profesorius EDUARDAS GABNYS

LUKAS VAIČIUS, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 11 klasės moksleivis
XXXI tarptautinis festivalis-konkursas PÄRNU AKORDIONIMUUSIKA Piarnu (Estija), I vieta
Pedagogas mokytojas metodininkas JONAS MARKEVIČIUS

SANDRA VEVERSKYTĖ, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos III kurso studentė
Tarptautinis akordeonininkų konkursas OSTRAVA 2013 Ostravoje (Čekija), I vieta
Pedagogas profesorius KAZYS STONKUS

AKVILĖ VOLBERGAITĖ, Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos 9 klasės moksleivė
Tarptautinis akordeonininkų konkursas OSTRAVA 2013 Ostravoje (Čekija), I vieta
XI tarptautinis akordeonininkų konkursas NAUJENE 2013 Daugpilyje (Latvija), I vieta
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE Val Tidone (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė DIANA MEDĖKŠAITĖ-BALČIŪNIENĖ

 

AKORDEONININKŲ DUETAI

SIMONA ŠUKYTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantė
RAIMONDS UNGURS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentas
Tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTÀ DI LANCIANO Lanciano (Italija), I vieta
Tarptautinis akordeonininkų konkursas VILNIUS 2013 Vilniuje (Lietuva), III vieta
Pedagogai profesoriai RIČARDAS SVIACKEVIČIUS, EDUARDAS GABNYS

 

AKORDEONININKŲ KVARTETAI

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 11-12 klasių moksleiviai
AUSTĖJA ADOMAITYTĖ
EGLĖ BARTKEVIČIŪTĖ
TAUTVYDAS MALŪKAS
KRISTINA ŠEMETAITĖ
Tarptautinis akordeonininkų konkursas ZJAZD AKORDEONISTÓV Tezeve (Lenkija), I vieta
XXXI tarptautinis festivalis-konkursas PÄRNU AKORDIONIMUUSIKA Piarnu (Estija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

 

AKORDEONININKŲ KVINTETAI

LAURYNAS ANTANAITS, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos 12 klasės moksleivis
KRISTINA DABRAVOLSKAITĖ, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos II kurso studentė
AUDRIUS DAUČIANSKAS, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos 12 klasės moksleivis
AGNĖ DAUČIANSKAITĖ, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos II kurso studentė
TAUTVYDAS JURKŠA, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos II kurso studentė
VII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas Pineto (Italija), GRAND PRIX
Pedagogai profesorius KAZYS STONKUS, mokytoja ekspertė GRAŽINA LUKOŠIENĖ

 

DAINININKAI

KŠIŠTOF BONDARENKO, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentas
VI tarptautinis BRUNA ŠPILER dainininkų konkursas Herceg-Novi (Juodkalnija), I vieta
ir specialusis prizas
Pedagogas docentas DEIVIDAS STAPONKUS

EDGARAS DAVIDOVIČIUS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentas
VI tarptautinis BRUNA ŠPILER dainininkų konkursas Herceg-Novi (Juodkalnija), I vieta
Pedagogas docentas DEIVIDAS STAPONKUS

JURGIS JARAŠIUS, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos II kurso studentas
Tarptautinis konkursas The 21st. CENTURY ART Madeiroje (Portugalija), I vieta
Pedagogės profesorė SABINA MARTINAITYTĖ, docentė AUDRONĖ EITMANAVIČIŪTĖ

IEVA GOLECKYTĖ, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos IV kurso studentė
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGY Lempaloje (Suomija), I vieta
Pedagogės profesorė SABINA MARTINAITYTĖ, docentė AUDRONĖ EITMANAVIČIŪTĖ

VIKTORIJA GURJEVA-VERŠININA, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos
II kurso magistrantė
Tarptautinis konkursas The 21st. CENTURY ART Madeiroje (Portugalija), I vieta
Pedagogės profesorė SABINA MARTINAITYTĖ, docentė AUDRONĖ EITMANAVIČIŪTĖ

EGLĖ KLIMAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso magistrantė
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGY Lonigo (Italija), II vieta
Pedagogė profesorė IRENA LAURUŠIENĖ

GABRIELĖ KUZMICKAITĖ, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos 12 klasės moksleivė
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas KAUNAS SONORUM 2013 Kaune (Lietuva), GRAND PRIX
Pedagogė vyresnioji mokytoja GERUTĖ SALOMĖJA STRAČKAITYTĖ

JOMANTĖ ŠLEŽAITĖ, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos I kurso magistrantė
VIII tarptautinis KLAUDIA TAEV jaunųjų operos dainininkų konkursas Piarnu (Estija), I vieta
Pedagogas profesorius VLADIMIRAS PRUDNIKOVAS

VIKTORIJA ŽILINSKAITĖ, Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas KAUNAS SONORUM 2013 Kaune (Lietuva), I vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja GIEDRĖ VIRBICKIENĖ

MARTYNAS ŽUKAUSKAS, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos II kurso studentas
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGY Lempaloje (Suomija), I vieta
Pedagogės profesorė SABINA MARTINAITYTĖ, docentė AUDRONĖ EITMANAVIČIŪTĖ

 

CHORAI

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“
III tarptautinis Vroclavo chorų festivalis-konkursas VRATISLAVIA SACRA Vroclave (Lenkija), I vieta
Choro meno vadovas ir dirigentas REMIGIJUS ADOMAITIS pelnė geriausio konkurso dirigento vardą
ir apdovanotas Specialiuoju prizu

Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos vaikų choras DIXI
XIV tarptautinis chorų konkursas-festivalis Budapešte (Vengrija), Aukso diplomas folkloro kategorijoje
Pedagogė mokytoja ekspertė SNIEGUOLĖ MEŠKAUSKIENĖ
-----------------------------------------

© 2021 Lietuvos muzikų rėmimų fondas, A. Smetonos g. 8-3, Vilnius 01115, tel. 2613171, el. p. fondas@lmrf.lt