Lietuvos muzikų rėmimų fondas
Lietuvos muzikų rėmimų fondas

TKL. 2015

2015-ųjų metų Lietuvos muzikų – tarptautinių konkursų laureatų bei jų pedagogų Pagerbimo iškilmės vyko

2016 metų vasario 24 dieną, trečiadienį, 13 valandą LR Prezidento ir 17 valandą Vyriausybės rūmuose.

Šiemet į iškilmes LR Prezidento rūmuose buvo pakviesti tik ženklius pasiekimus prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose pelnę ir turintys didelę muzikinę patirtį laureatai bei grupė pedagogų, kurie pastaraisiais metais dar nebuvo pagerbti. Iš viso 103 iškilmių dalyviai.

Vaikų muzikos mokyklų laureatai ir jų pedagogai į iškilmes LR Prezidentūroje šiais metais nebuvo kviečiami. Ryškūs šių mokyklų laureatai buvo pakviesti koncertuoti LR Vyriausybės rūmuose.

Į iškilmes buvo kviečiami:

Lietuvos ir užsienio šalyse studijuojantys aukštųjų muzikos mokyklų studentai, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos, konservatorijų bei muzikos gimnazijų moksleiviai, baigusieji studijas, muzikinių teatrų, profesionalių orkestrų, ansamblių muzikai, 2015 metais Lietuvoje ir užsienio šalyse prestižiniuose, tęstiniuose tarptautiniuose konkursuose laimėję Grand Prix bei I, II, III vietas.

Į iškilmes LR Prezidento rūmuose savo nuožiūra, įvertinus aukščiau išvardintus prašymus, laureatus ir pedagogus delegavo nurodytos muzikos mokyklos ir kolektyvai.


 2015-ųjų metų muzikai – tarptautinių konkursų laureatai ir jų pedagogai.pdf

© 2024 Lietuvos muzikų rėmimų fondas, A. Goštauto g. 2-41, 01104 Vilnius, tel. 2613171, el. p. fondas@lmrf.lt | sprendimas: Webtemple